/film/inne/titanic.cur http://www.youtube.com/watch?v=JGCsyshUU-A&autoplej=1&kolorek=000000&typek=1 Iluzja (Now You See Me) | swiatfilmowiksiazek | e-blogi.pl
Iluzja (Now You See Me) 2013-12-23

Gatunek: Kryminał, Thriller. Daniel, Merritt, Henley i Jack są świetnymi iluzjonistami. Każdy z nich otrzymuje kartę-zaproszenie. Wyznaczona zostaje im misja. Zaczynają wspólne pokazy, w czasie których publiczność widzi, jak za pomocą przenoszenia w czasie okradają bank. Gdy pieniądze naprawdę giną z banku, zaczyna interesować się nimi policja. Dylan i Alma prowadzą śledztwo, jednak podczas przesłuchania niczego się nie dowiadują. Merritt ciągle czyta im w myślach i przeszkadza w ten sposób, Daniel zarzuca kajdanki ze swoich rąk na ręce Dylana, Jack śpi, a Henley bez dotykania krzesła powoduje, że wznosi się ona. Iluzjoniści okradają zamożnego człowieka podczas pokazu i uciekają policji. W końcu dochodzi do ostatniego pokazu, co będzie dalej? Czy policja ich złapie? I kto tak naprawdę stoi za pomysłem napadów na bank wplątanych w pokazy iluzji? Oglądnijcie, bo naprawdę warto i poznajcie odpowiedzi na te pytania!


Dodaj komentarz


elvenoor 2013-12-23

Tyle na niego czekałem,aż wreszcie miesiąc temu miałem okazję go obejrzeć.Nawet masakryczna ilość błędów ortograficznych nie były w stanie zepsuć mi humoru i hajpu,jaki robiłem sobie na ten film.Now You See Me!

Juliet 2013-12-23

Kocham ten film

  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]