/film/inne/titanic.cur http://www.youtube.com/watch?v=JGCsyshUU-A&autoplej=1&kolorek=000000&typek=1 swiatfilmowiksiazek | e-blogi.pl
Dziewczyna w czerwonej pelerynie 2013-01-31

Akcja rozgrywa się w średniowiecznej wiosce. Valerie jest zakochana w Peterze, jednak rodzice chcę by wyszła za bogatego Hanry'ego. Gdy chcę uciec z ukochanym jej siostra zostaje zamordowana przez wilkołaka. Mieszkańcy wybierają się na polowanie na potwora, gdy cieszą się ze zwycięstwa, przybywa ojciec Salomon i okazuje się, że to zwykły wilk. Tłumaczy mieszkańcom wioski, że wilkołak przyjmuje ludzką postać i żyje pośród nich. W tygodniu czerwonego księżyca każdy ugryziony zmieni się w potwora. W jedną noc wilkołak przemówi do Valerie i będzie chciał by z nim poszła... Czego potwór od niej chcę ? I kim on jest ? oglądnijcie, a przekonacie się.


strona z filmami online 2013-01-30

Polecam wam stronę  filmy.a33.pl można tam oglądać tyle filmów ile tylko zechcecie, za darmo, bez logowania.


Mroczne cienie 2013-01-26

Barnabas zostaje ukarany przez wiedźmę, zmieniony w wampira i zamknięty w grobowcu. Dwa wieki później zostaje przypadkowo uwolniony przez robotników. Poznaje dziwny i niezrozumiały dla niego świat. Wraca do swojej posiadłości, gdzie spotyka rodzinę. Okazuję się, że wspaniały majątek popadł w ruinę. Postanawia, że przywróci rodzinnemu majątkowi dawną świetność. Okazuje się, że Angelique, wiedźma która zamknęła go w grobowcu, zmieniła go w wampira, zabiła jego rodziców i ukochaną, wciąż żyje i nie starzeje się . Ma ona firmę konkurencyjną dla nich. Składa ona Barnabasowi propozycję, chcę żeby ją pokochał, tak jak ona kocha jego. Barnabas tym czasem zakochuje się w Victorii, która jest podobna do jego zmarłej ukochanej sprzed 2 wieków. Angelique znów ma złamane serce, zamyka Barnabasa w grobowcu i chcę pogrążyć jego bliskich. Nieoczekiwanie Barnabasowi pomaga David, któremu powiedziała gdzie jest Barnabas duch jego zmarłej matki. Czy Barnabasowi uda się zepsuć plan wiedźmy ? Oglądnijcie.


Avatar 2013-01-24

Jake, były komandos jest sparaliżowany od pasa w dół, po śmierci brata ( bliźniaka ), ze względu na takie samo DNA otrzymuje propozycję pracy w ramach programu Avatar. Zostaje wysłany na Pandorę w ciele zwanym Avatarem. Ludzie chcą pozyskać bardzo drogie minerały z tej planety.Poznaje Neytiri i innych podobnych jej istot. Jake ma nakłonić ich do upuszczenia miejsca gdzie znajdują się minerały. Po upływie 3 miesięcy pozostają nieprzekonani, więc do akcji wkraczają buldożery i niszczą Domowe Drzewo. Jake czuje przywiązanie do Avatarów... Co się z nimi stanie ? Jake wybierze postać Avatara czy człowieka ? Zobaczcie sami!


Trzy metry nad niebem (film) 2013-01-24

Babi jest spokojną uczennicą, posłuszną matce. Hache jest gwałtowny, porywczy i nieodpowiedzialny , często nawet agresywny. Gdy zakochają się w sobie, okaże się, że o swoją miłość muszą walczyć. Następnie zdarzy się mnóstwo nieoczekiwanych zdarzeń, jak na przykład śmierć najlepszego przyjaciela Hache... Czy ich miłość przetrwa wszystkie próby ? Czy może znajdą inną drogę do szczęścia ? Oglądnijcie. 


Ostatnia Piosenka 2013-01-24

Ronnie zostaje zmuszona do spędzenia wakacji u ojca, z którym nie miała kontaktu od rozwodu rodziców. Od dziecka uczyła się grać na pianinie i miała ogromny talent, ale po odejściu ojca przestała. Dziewczyna poznaje Willa, z czasem zaczynają ze sobą być. Niestety szczęście nie trwa długo, Ronnie dowie się o tajemnicy ojca, która wszystko zmieni. Jej ojciec jest umierający, przez raka. Czy jest szansa na szczęśliwe zakończenie dla Ronnie? Przekonajcie się.


Czas Alicji 2013-01-21

Rodzice Alicji rozeszli się, Sasha, najpopularniejsza dziewczyna w szkole nienawidzi jej, ojciec żeni się po raz drugi, matka ciągle ma do niej pretensje , cały świat stanął dla niej na głowie, nawet młodszy brat uważa ją za wredną...Po kłótni  z mamą i jedyną przyjaciółką , chce wszystko zapomnieć. Siada na karuzeli... Po zatrzymaniu orientuje się, że znów ma siedem lat. Czy uda się jej zmienić swoje życie ? Czy wykorzysta szansę którą dał jej los? Przeczytajcie i przekonajcie się sami. 


50 pierwszych randek 2013-01-21

Jest to komedia romantyczna. Henry jest weterynarzem i mieszka na Hawajach, spędza czas w towarzystwie kobiet odpoczywających na wyspie. Zakochuje się w Lucy, jednak ona po wypadku cierpi na utratę pamięci i nie pamięta poprzednich dni. Henry ma nadzieje, że pewnego dnia Lucy będzie wszystko pamiętać i odwzajemni jego uczucie, więc spotyka się z nią codziennie. Czy będą razem ? Przekonajcie się sami.


Wampiry i świry 2013-01-21

   Całkowita parodia Zmierzchu. Jest to komedia, przy której można się uśmiać. Becca trafia do nowej szkoły, gdzie poznaje  Edwarda. Dalszy ciąg zdarzeń sprawi, że będzie musiała dokonać wyboru pomiędzy włochatym wilkołakiem lub markotnym wampirem, który używa pudru i wałków do włosów. Jeśli chcecie się pośmiać, to oglądnijcie.


Paranomal Activity 2 2013-01-20

Zdecydowanie straszniejszy od jedynki. Szczęśliwa rodzina wprowadza się do nowego domu. Gdy zastaje w domu koszmarny bałagan, myślą , że to złodzieje lub inni wandale i Dan dla ich bezpieczeństwa  montuje kamery. Nagrywają się przedmioty samoistnie poruszające się. Córka Dana, Ali postanawia zbadać te tajemnicze wydarzenia. Odkrywa, że czasami człowiek może zawrzeć umowę z demonem, by zdobyć bogactwo albo władzę, jednak ceną za to jest życie jego pierworodnego syna. Uświadamia też sobie, że Hunter jest pierwszym męskim potomkiem w rodzinie Kristi i Katie od czasów ich praprababki. Owczarek niemiecki, ich pies zostaje zaatakowany. Kristi zostaje wyciągnięta z pokoju Huntera i ściągnięta po schodach. Gdy wbiega na górę, niewidzialne coś znowu ściąga ją i wlecze do piwnicy, gdzie zostaje na kilka godzin i wraca opętana. Następnego dnia Kristi nie pozwala Ali uspokoić płaczącego Huntera, Ali dzwoni po Dana i oglądają nagranie z poprzedniej nocy. Dan dzwoni po kobietę, która pracowała u nich wcześniej i ostrzegała go, sądząc , że w domu są złe duchy. Ta daje mu krzyż. W nocy Dan próbuje użyć krzyża na Kristi, a ta go atakuję, gasną światła. Kristi i dziecko znikają , Dan szuka ich , a gdy w końcu znajduję , wszystko zaczyna się trząść . Kobieta ucieka do piwnicy , Dan idzie za nią i znów zostaje zaatakowany , udaje mu się dotknąć krzyżem żony i ta pada na podłogę. Niesie ją do łóżka i przenosi demona na jej siostrę Kate ( czego skutki są w Paranomal Activity 1 ). Jakiś czas później, Kate odwiedza ich i opowiada o dziwnych rzeczach , które dzieją się u niej w domu. Gdy wraca, jej chłopak Micah prezentuje jej nową kamerę , którą będzie wszystko nagrywał. 9 października , noc po zamordowaniu Micah do domu Kristi i jej męża przychodzi Kate i zabija Dana.. Potem wchodzi do pokoju Huntera, gdzie jest też jej siostra... Co dzieje się dalej ? Oglądnijcie, jeśli macie na tyle odwagi.


Paranomal Activity 2013-01-20

Jest to horror jak najbardziej warty obejrzenia. Kate i jej chłopak wprowadzają się do nowego  piętrowego mieszkania. Dziewczyna twierdzi, że  od dziecka odczuwa przy sobie obecność '' czegoś '' i sądzi, że to przybyło z nią do nowego domu. Wynajęte medium dochodzi do wniosku, że to demon. Zamiast skorzystać z rady medium i zadzwonić do demonologa, para montuje kamerę w sypialni i nagrywa wszystkie zjawiska. Na początku są to rzeczy nie straszne , drzwi same się poruszają, słychać kroki. Micah ,chłopak Kate denerwuję demona i sprawa się pogarsza.  Słychać odgłosy wybuchów, nieludzkie dźwięki, Kate stoi koło łóżka przez kilka godzin, potem wychodzi z domu i siedzi na huśtawce. Znajduje ją tam Micah, ale ona nie chcę wracać do domu, rano nic nie pamięta. Micah przynosi do domu planszę do porozumiewania się z duchami. Przyrząd zaczyna się poruszać i staje w ogniu , a po chwili  gaśnie. Chłopak rozsypuję na podłodze przed sypialnią proszek,po przebudzeniu odkrywają ślady stóp. Na strychu Micah odnajduję zdjęcie młodej Katie uważane, za spalone w pożarze we wcześniejszym domu .  Ich wspólne zdjęcie ulega rozbiciu, a twarz chłopaka na zdjęciu  jest podrapana.  Kolejnej nocy demon wyciąga Kate z łóżka i przeciąga przez cały korytarz. Micah budzi się przez jej krzyki i wyrywa ją . Okazuje się ,  że Katie została ugryziona. Postanawiają przeprowadzić się do hotelu , jednak gdy już mieli jechać Kate siedzi na podłodze i ściska krzyżyk aż do krwi i nalega by pozostali w domu.W nocy Kate znów staje i patrzy na Micah , potem schodzi na dół i zaczyna krzyczeć, Micah budzi się i biegnie na dół , nagle krzyki ustępują  i słychać kroki ....  Co dzieje się dalej?  Oglądnijcie , jeśli chcecie wiedzieć.


Lustra 2 2013-01-17

Mój ulubiony gatunek, horror. Młoda kobieta zostaje zabita przed lustrem , jej dusza pragnie zemsty.  Zaczyna zabijać wszystkich którzy mieli coś wspólnego z jej śmiercią,  chcę aby umierali powoli i w cierpieniach. Max widzi w lustrze dziewczynę, potem widzi również śmierć swoich współpracowników... Czy Max i siostra zmarłej dowiedzą się prawdy o śmierci Eleanor? Warto oglądnąć.


LOL 2013-01-17

  Film LOL jest zaliczany do trzech gatunków : komedia, dramat i romans.  Główna bohaterka Lola wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego zostawia chłopak. A ta rozpoczyna związek z jego przyjacielem...  No i zaczynają się dla niej kłopoty, czyli narkotyki. Ciągle myśli też o seksie..  Kolejnym jej problemem jest to, że nie może znaleźć wspólnego języka z matką. Czy to może skończyć się szczęśliwie ? Przekonajcie się sami ;)


Ted 2013-01-16

Ten pluszowy miś jest inny niż wszystkie.. On zachowuje się jak człowiek, potrafi chodzić,mówić i wszystko inne co potrafimy my. Problem polega na tym, że ze swoim przyjacielem jest od lat, jednak gdy ten dorasta i ma dziewczynę, sprawy się komplikują... Przeszkadza jej to, że jej chłopak poświęca tak dużo czasu wulgarnemu misiowi ... Zrywa z nim, Ted próbuje naprawić ich związek. Miś zostaje porwany... Co dzieje się dalej ? Oglądnijcie i sami zobaczcie ;) Jest to komedia, całkiem śmieszna. To tekst piorunowej piosenki z filmy ''kiedy się zaczyna błyskać, nigdy nie pękaj, zawołaj piorunowego kumpla i zaśpiewaj razem z nim, pieprz się piorunie, bo mam cię w dupie i mężnie pierdzę w twoim kierunku''


Tajemnica czarnej róży 2013-01-16

  Cornelia zamieszkuję u swojej babci w miejscowości  Dacezville. Jest tam stary, opuszczony dworek, stojący na obrzeżach miasta, Cornelia interesuje się nim. Dziewczyna ma na barku znamię  przedstawiające czarną róże, która to byłą symbolem wampirzycy, do której Cornelia jest nie prawdopodobnie  podobna !  Marco, Alex, Pierre i Rico okazują się wampirami... A kim na prawdę jest jej babcia ? I czy ona jest reinkarnacją wampirzycy która zginęła ? I wreszcie do czego doprowadzi miłość do Rico ? Przekonajcie się sami;)


Igrzyska śmierci 2013-01-16

W Panem w każdym roku odbywają się Igrzyska Głodowe, których uczestnicy walczą na śmierć i życie. Jest 12 dystryktów, udział w Igrzyskach z każdego dystryktu biorą 2 osoby, czyli razem 24. Gdy młodsza siostra Katniss zostaje wylosowana do wzięcia udziału w Igrzyskach, Katniss decyduje się na zastąpienie jej. Razem z Peetem zostają przewiezieni do Kapitolu, postanawiają udawać zakochanych, by zapewnić sobie popularność i tym samym wsparcie sponsorów. W Igrzyskach Głodowych bierze udział 24 osób, tylko 1 może przeżyć, jednak w trakcie jedna zasada ulega zmianie... Czy Katniss i Peetowi uda się przeżyć ? Oglądnijcie ;)


Hobbit niezwykła podróż 2013-01-16

Wspaniały film!  Bilbo Bagginsa odwiedza Gandalf. Bilbo jest hobbitem który kocha spokój, jednak przyjście Gandalfa Szarego, który jest czarodziejem i trzynastu krasnoludów wszystko zmienia . Hobbit wyruszy razem z nimi na wyprawę,  by dotrzeć do dawnego państwa krasnoludów, z którego kiedyś prawowitych mieszkańców wypędził smok.  Drużyna stawi czoła wielu niebezpieczeństwom: 3 trollom, którzy będą chcieli ich zjeść, przejść przez Góry Mgliste, Mroczną Puszczę i królestwo goblinów... Bilbo zdobędzie również pierścień... Gorąco Polecam!


Niebo jest wszędzie 2013-01-16

Lennie po śmierci siostry jest załamana,  lepiej czuje się tylko w towarzystwie Tobiego, chłopaka zmarłej Bailey . W szkole pojawia się nowy chłopak, geniusz muzyczny Joe. Lennie i Toby całują się... Jednak ona większym uczuciem darzy Joe'ego, który jest w niej zakochany...  Lennie dowiaduje się, że jej siostra szukała ich matki, która wyjechała i słuch po niej zaginął, że ona i Toby byli zaręczeni oraz jej siostra była w ciąży. Joe widzi jak Lennie i Toby całują się.  Co dzieje się dalej ? Czy Joe wybaczy Lennie ? Czy Lennie uda się żyć szczęśliwie, pomimo śmierci tak bliskiej osoby ? Przeczytajcie, a się dowiecie.


Martwica mózgu 2013-01-16

Martwica mózgu, to horror, z elementami komedii. Otóż ''Szczuro-małpa'' zostaje przywieziona do zoo w Nowej Zelandii. Paquita, córka właściciela sklepu i Lionel są w sobie zakochani , lecz jego matka nie chcę dopuścić do  ich związku i śledzi ich w zoo. Tam zostaje ugryziona przez '' szczuro-małpa '' czy też jak ktoś woli ''małpo-szczura''. Po ugryzieniu kobieta zmienia się w zombie. Każda osoba która zostanie przez nią ugryziona zapada na martwicę mózgu i również staję się żadnym krwi zombie . Rozpętuję się piekło, a Lionel i Paquita próbują zapobiec zagładzie. W filmie jest mnóstwo obrzydliwych scen...Jeśli jesteście odporni, na odrażające widoki to oglądnijcie! 


PAMIĘTNIKI WAMPIRÓW - serial 2013-01-16

Pamiętniki Wampirów, to co prawda serial , ale myślę, że warto go oglądać, jeśli lubicie historie o wampirach,wilkołakach,miłości,przyjaźni itp. .Serial opowiada o losach grupy osób mieszkających w  Mystic Falls . Dwójka braci(Stefan i Damon) powraca do miasteczka, bracia ci są wampirami . Elena okazuje się sobowtórem Katherine , wampirzycy która przemieniła Stefana i Damon. W filmie poznacie też Bonnie- czarownicę,  Caroline- na początku człowiek, ale później zostanie przemieniona w wampira, Jeremy- brat Eleny, człowiek , Tyler- na początku człowiek, po zabiciu człowieka, przez klątwę staje się wilkołakiem, a potem przez Klausa zmienia się w hybrydę , i wiele,  wiele innych . Serial jest interesujący i wciągający. Naprawdę polecam.


Witajcie! 2013-01-16

Hej, ten blog będzie w całości poświęcony filmom i książkom.  Jeśli będziecie szukać dobrego filmu czy książki, a nie będziecie mieć pomysłu, co oglądnąć , to zapraszam, może znajdziecie coś , co was zainteresuję .


  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]