/film/inne/titanic.cur http://www.youtube.com/watch?v=JGCsyshUU-A&autoplej=1&kolorek=000000&typek=1 swiatfilmowiksiazek | e-blogi.pl
Istota 2013-02-25

Gatunek : Science-fiction, thriller. Dwoje naukowców Clive i Elsa, którzy są ze sobą, zajmują się badaniami nad genami.  Bawią się genami, łączą DNA ludzi, zwierząt itp., osiągają sukces. Udaje im się stworzyć dziwną istotę, Clive z początku chce ją zabić, jednak Elsa nie pozwala mu. Dren, jak nazywa się istota, po jakimś czasie zostaje przez nich przewieziona do szopy, by inni nie odkryli jej istnienia. Dren ukazuje swoje mroczne strony. W końcu nawet uwodzi Clive, co widzi Elsa. W filmie była również scena, gdzie na prezentacji  innych istot ze zwierzęcym DNA, doszło do walki między nimi. Jak się okazało, istoty tamte mogły zmieniać płeć. Dren ma ten sam gen, więc również mogła by zmienić płeć. Jednak kiedy przyjeżdżają do niej, nie żyje. Gdy już ją pochowali, przyjeżdżają jacyś ludzie związani z laboratorium, którzy dowiedzieli się o istnieniu Dren. Elsa i Clive mówią im, że ona już nie żyje. Jednak są w błędzie... Istota żyje i zmieniła płeć... Zabija ludzi, którzy przyjechali. Czy dwójka naukowców przeżyje? Oglądnijcie.


Saawariya 2013-02-23

Gatunki filmu : Musical, Melodramat. Historię opowieda kurtyzana Gulab.  Raj zakochuje się w Sakinie, która jednak nie odwzajemnia uczucia, gdyż jest zakochana w Imamie. Pewnego razu daje Rajowi list, który ma dostarczyć Imamowi. Chłopka pali list, potem jednak dręczony poczuciem winy, idzie do hotelu, gdzie miał dostarczyć list. Okazuje się, że Imama tam nie ma. Raj za namową przyjaciół, wyznaje Sakinie swoje uczucia i prosi ją, by spróbowała go pokochać. Ona właściwie się zgadza, ale w tej chwili zauważa Imama i.... Kogo wybierze? Przekonajcie się sami.


Ostatni Elf 2013-02-18

Jak dla mnie jest to genialna książka! Yorsh jest ostatnim elfem na świecie. Jego wioska została zatopiona i teraz samotnie błąka się po krainie, w której ciągle pada deszcz. Ludzie obwiniają elfy, o wszystko co najgorsze. W końcu jednak spotyka przyjaciół- Sajre i Monsera. Ludzie ci, pomagają mu odnaleźć ostatniego smoka. Gdy uda im się, Yorsh zostaje ze smokiem, z kolei jego przyjaciele odchodzą i zakładają rodzinę. Po latach stary smok umiera i rodzi się nowy, a Yorsh razem z nim szuka starych przyjaciół. Nie jest to łatwe, bo ludzie boją się elfów i smoków, przez co pragną ich śmierci. Jak się okazuje Sajra i Monser nie żyją, zostali powieszeni za pomoc daną elfowi. Jednak Yorsh poznaję ich córkę Jurzenkę. Juna zostaje zamknięta w więzieniu z wyrokiem śmierci.  Czy Yorshowi uda się pomóc jej i innym ?


Atramentowe serce (książka) 2013-02-11

Meggie ma 12 lat i mieszka ze swoim ojcem introligatorem. Jej matka zniknęła w tajemniczych okolicznościach, gdy dziewczyna była mała. Pewnego razu do ich domu przychodzi Smolipaluch i nazywa Mo, ojca Meggie, Czarodziejskim Językiem. Już następnego dnia Mo, z córką i Smolipaluchem wyjeżdżają do Elinor. Ma ona mnóstwo książek, które są jej miłością, Mo jako introligator ma się nimi zająć. Pewnej nocy do domu Elinor przyjeżdżają jacyś ludzie i zabierają Mo z jakąś książką. Okazuje się, że to nie ta książka którą oni chcieli. Elinor, Meggie i Smolipaluch jadą do wioski Capicorna, gdzie jak mówi Smolipaluch jest ojciec dziewczynki. Okazuje się, że Smolipaluch je zdradził, za obietnice powrotu do własnego świata i zostają uwięzione. Dowiadują się, że Mo potrafi wyczytywać z książek rzeczy i ludzi. Pewnego razu, gdy czytał książkę pt. '' Atramentowe serce'' znikneła jego żona i 2 koty, a pojawił się Capicorn, Basta i Smolipaluch. Capicorn chcę, żeby Czarodziejski Język  wyczytywał czego tylko zapragnie. Wyczytuje dla niego złoto, z potem przez przypadek wyczytuje Farida. Udaje im się uciec, gdyż Smolipaluch dowiaduje się, że Capicorn nie odeśle go do ich świata. Dostają się do miasta, Elinor jedzie do swoich książek, a tymczasem oni odnajdują autora '' Atramentowego serca ''. Potem w niewolę dostają się Meggie i autor książki. Dziewczyna, jak się okazuję, również ma dar wyczytywania. Capicorn chcę dokonać egzekucji, za pomocą cienia, potwora z książki, którego Meggie ma wyczytać.  Czy uda im się przechytrzyć bandytów? Przeczytajcie, a będziecie wiedzieć.


Królewna Śnieżka i Łowca 2013-02-09

Po śmierci matki Śnieżki jej ojciec żeni się z Ravenną, która go zabija, a jego córkę zamyka w więzieniu. Zła królowa wiedźma  zachowuje młodość przez zabieranie energii i młodości dziewczynom. Gdy pewnego dnia lustro mówi jej, że Śnieżka jest najpiękniejsza  i jeśli ona chcę pozostać młoda i piękna, to musi zabrać jej młodość i urodę. Śnieżce udaje się uciec, a wiedźma wysyła za nią Łowcę, który jednak potem pomaga Śnieżce. W końcu Śnieżka z przyjaciółmi musi stawić czoła złej Królowej. Czy uda się jej pokonać wiedźmę? Zobaczcie sami.


Pamięć absolutna 2013-02-09

Gatunek : science-fiction, thriller, akcja. Douglas, pracownik fabryki dowiaduje się, że tak naprawdę jest kimś całkiem innym. Okazuje się ,że ma wszczepioną nową pamięć. W rzeczywistości nazywa się Carl Hauser, pracował dla jednego z mocarstw, ale gdy miał przeniknąć przez strukturę wroga i zabić ich przywódcę, poznał kogoś kto sprawił, że zrozumiał, iż tak naprawdę to oni są tymi dobrymi. Wtedy zmienili mu pamięć. Czy uda mu się powstrzymać wrogów? Zobaczcie sami.


Dirty Dancing 2013-02-01

 


Dziewczyna o pseudonimie Baby, spędza wakacje z rodziną w ośrodku wypoczynkowym Kellerman. Któregoś wieczora poznaje Johny'ego i Penny, którzy są tancerzami. Mieli wsiąść udział na pokazie tańca mabmo, jednak Penny jest w ciąży. Baby postanawia ją zastąpić, Johny uczy ją tańczyć. Obydwoje zakochują się w sobie, jednak ojciec Baby jest pewne, że Panny to z nim miała dziecko. Czy zakończenie będzie szczęśliwie ? Przekonacie możecie się gdy oglądniecie.         


  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]