/film/inne/titanic.cur http://www.youtube.com/watch?v=JGCsyshUU-A&autoplej=1&kolorek=000000&typek=1 swiatfilmowiksiazek | e-blogi.pl
Podkręć się jak Beckham 2013-03-29

Gatunek:Komedia, Dramat, Sportowy. Jess Bhamra kocha grać w piłkę nożną. Za namową Jules wstępuję do żeńskiej drużyny futbolowej. Rodzice są przeciwni marzeniom córki, więc  nic im o tym nie mówi. Kiedy jednak wszystko się wydaję, rodzice kategorycznie zabraniają jej dalej grać.  Jess jednak kontynuuje treningi. Z czasem zakochuje się w trenerze Joe. W dzień ślubu jej siostry ma odbyć się bardzo ważny mecz, na który mieli przyjechać ludzie, szukający talentów. Jess jest bardzo smutna, jednak idzie na ślub. Nieoczekiwanie dostaję pozwolenie na grę od ojca.Jak skończy się ta historia? Czy Jess spełni swe marzenia? Obejrzyjcie, jeśli was to ciekawi.


Sierociniec 2013-03-29

Gatunek: Horror, Dramat. Laura, razem z mężem Carlosem ich adoptowanym synem Simonem zamieszkują w dworku, gdzie kiedyś był sierociniec w którym wychowała się Laura. Chłopiec zaczyna opowiadać im o swoich przyjaciołach. Rodzice martwią się tym, że ich syna ma wymyślonych przyjaciół. Sytuacja w domu jest bardzo napięta, Laura wierzy, że kryje się za tu jakaś tajemnica, ale jej mąż uważa, że to zmyślone historyjki. Laura na własne oczy przekonuje się, że w tym domu jest ktoś jeszcze, Simon znika. Po jakimś czasie Laura zostaje w dworku sama, zaczyna gorączkowo szuka syna... Czy odnajdzie go, nim będzie za późno? Czy raczej sama zginie? Zobaczcie, a będziecie wiedzieć.


Wtedy lecę wysoko 2013-03-29

Robin jest kimś w rodzaju współczesnego Robin Hooda. Kradnie w sklepach, ale wszystko oddaje ubogim. Robi to dla adrenaliny, a potem wszystko opisuję na blogu. Jej blog osiąga wielką popularność i wszyscy mówią o


blogerce-złodziejce. O tym, że to ona jest tą tajemniczą osobą wie tylko ona i jej przyjaciel. Robin czuję pokusę ujawnienia się, ale jej przyjaciel, postanawia ją chronić.. Co zrobi w tym celu? Przeczytajcie, a będziecie wiedzieć.


Mój przyjaciel Hachiko 2013-03-29


Gatunek: Dramat, Familijny. Jest to bardzo wzruszający, oparty na faktach  film. Profesor Parker Wilson wracając do domu znajduje małego pieska rasy  Akita. Szuka właściciela lub kogoś chętnego, kto zaopiekował by się psiakiem. W końcu jednak, Hachiko zostaje z nim. Towarzyszy swojemu właścicielowi w drodze na stację, przychodzi po niego gdy wraca.Jest między nimi bardzo silna więź. Pewnego dnia Hachiko stara się zatrzymać Parkera, ten jednak jedzie do pracy i tam umiera... Pies czeka na swojego przyjaciela przed stacją. Rodzina profesora chcę opiekować się Hachiko, jednak on nie chcę z nimi być i wraca przed stację. Czeka tam aż do śmierci. Jest to piękny film, opowiadający o wspaniałej przyjaźni psa i człowieka oraz o ogromnej wierności i tęsknocie. Musicie go obejrzeć!


Księżniczka na lodzie 2013-03-18

Gatunek: Obyczajowy, Familijny. Casey marzy o zostaniu mistrzynią jazdy figurowej na lodzie, jednak jej matka chce by dziewczyna poświęciła się nauce i dostała się na Harvard. Casey dostaje możliwość trenowania z Tiną, byłą mistrzynią. Przeskakuje o 2 poziomy. Casey chciała by wziąć  udział w zawodach, jednak do tego potrzebuje pieniędzy. Mimo przeciwności udaje się jej pojechać na zawody. po pierwszym występie Tina daje jej nowe łyżwy, które Casey ubiera bez zastanowienia, bo jej  są w okropnym stanie. Podczas jazdy upada i jej noga jest w złym stanie. Jedna z jej przeciwniczek informuje ją, że nigdy nie ubiera się nowych łyżw na zawody. Casey jest wściekła na Tine, która dała jej je, aby jej córka  Gen dostała się do finału. Jednak potem Gen mówi rezygnuje i oddaje jej miejsce. Casey rezygnuje z Harvardy. Tina zaczyna ją trenować i razem ciężko pracują. Jedynie matka Casey wciąż jest przeciwna marzeniom córki. Potem nadchodzi wielki finał... Czy Casey zwycięży? Przekonajcie się sami.


Gniew tytanów 2013-03-13

Gatunek: Fantasy,Przygodowy. Perseusz, syn Zeusa żyje spokojnie, jako rybak, razem ze swym synem Heliosem. Pewnego dnia odwiedza go Zeus i informuje a wielkim zagrożeniu dla świata. Kronos i jego demony mogą zostać uwolnieni, a wtedy zniszczą cały świat. Jednak Perseusz odmawia pomocy i tłumaczy się tym, że nie opuści syna. Zeus, Posejdon i Ares wyruszają, by umocnić bramy piekieł. Jednak Hades i Ares okazują się zdrajcami. Zeus zostaje uwięziony i jego moc jest zabierana i przekazywana Kronosowi, by te mógł się uwolnić. Perseusz wyrusza na pomoc razem z Agenorem- synem Posejdona, który został zabity, z ręki zdrajców oraz Andromedą- królową Grecji. Podróż jest bardzo niebezpieczna i wiele razy ocierają się o śmierć, w końcu jednak udaje im się uwolnić Zeusa. Jednak to nie koniec walki, Kronos powstaje i pokonać może go tylko Włócznia Triumfu. Perseusz zdobywa ją i musi stawić czoła samemu Kronosowi... co z tego wyniknie? Czy mu się uda? Sprawdźcie sami, oglądając film!


Coś 2013-03-13

gatunek: horror, science-fiction. Przypadkowo na Arktyce odnajduje się życie pozaziemski. Znaleziono je zamarznięte, toteż nikt nie myślał, że żyje. Kiedy wszyscy świętują odkrycie, to coś uwalnia się i atakuję, jednak udaje się to zabić. Badają zwłoki potwora. Kate odkrywa, że to coś staje się nimi... tzn. zaraża człowieka i staje się jakby jego częścią, wygląda tak samo jak on, a po jakimś czasie przemienia się w potwora. Jest coraz gorzej. Gdy ktoś pali laboratorium w którym miały być przeprowadzone badania, Kate proponuje inny sposób. Okazuje się, że wśród nich, niektórzy już nie są sobą. Czy Kate uda się zniszczyć to coś? Czy może to coś przedostanie się do większego świata i dokona nieprawdopodobnych zniszczeń i zabije ogromną liczbę ludzi? Oglądnijcie, jeśli jesteście ciekawi.


Mroczny Rycerz powstaje 2013-03-08


Bruce Wayne przez 8 lat żył w odosobnieniu. Teraz jednak powraca, by pomóc Gotham City. Dowiaduje się o podziemnej armii, którą dowodzi Bane, mający zamiar zniszczyć miasto. Niedługo potem Bane i jego ludzie opanowywują miasto, grożąc ludziom bombą jądrową. Batman zostaje w uwięziony w miejscu, z którego jak dotąd tylko jednej osobie udało się uciec. Po kilku próbach ( do 3 razy sztuka), udaje mu się wyjść. Ma zamiar uratować miasto, przed bombą, która niedługo ma wybuchnąć.  Ma również zamiar uratować Mirande, którą, jak sądzi, więzi Bane. Okazuje się jednak, że sprawa ta wygląda inaczej, otóż Miranda jest właśnie tą osobą, która jako pierwsza uciekła z tamtego więzienia i tam też się urodziła. Bane z kolei bronił ją tam i jest ona w nim zakochana. Gdy Bane ma zamiar zabił Bruce, z pomocą przychodzi mu Selina. Jednak jedyne miejsce, gdzie można by było zapobiec wybuchowi bomby, zostało zatopione przez Mirandę. Batman ma jednak pomysł, postanawia wywieźć ją jak najdalej , nad wodę. Czy uda mu się zapobiec zniszczeniu miasta? Czy przeżyje? Oglądnijcie koniecznie!


Polowanie na czarownice 2013-03-03

Behmen powraca z krucjaty i  razem z Felsonem, ma zamiar skończyć z tą pracą. Jednak okazuje się, że kraj jest zrujnowany, panuje zaraza, wszędzie tylko śmierć. Grozi im więzienie, za dezercję, aby tego uniknąć podejmują się niebezpiecznej misji, mają zawieść dziewczynę, która uważana jest za czarownicę i obwiniana za wszystkie nieszczęścia  do miejsca gdzie ma zostać osądzona.  Po drodze  napotykają mnóstwo przeszkód. W końcu jednak okaże się, że nie jest ona czarownicą, lecz jest opętana. Czy uda im się przeżyć spotkanie z demonem? Przekonajcie się. 


Ostatni Ork 2013-03-03

  Trwa walka z orkami, Zarządca Daligar po tym jak zabił ostatniego elfa, uciekł, by schronić się w niedostępnym mieście. Jutrznia, razem ze swoją córką przybywa do miasta opuszczonego przez większość wojska i władcę. Jako, że jest potomkinią Arduina, zostaje królową.  Walczyć musi nie tylko z przerażającymi orkami, ale też głodem mieszkańców.Z pomocą przybywa Rankstrail. Razem muszą stoczyć walkę z wrogiem. Czy uda im się ? Przeczytajcie, a się dowiecie.


Sahara 2013-03-03

Gatunek: przygodowy. Eva prowadzi śledztwo w sprawie śmiercionośnej zarazy, towarzyszą jej Dirk i Al. Są oni poszukiwaczami skarbów i postanowili odnaleźć okręt pancerny z czasów wojny secesyjnej. Okazuje się, że zaraz spowodowana jest zatrutą wodą, która jest dziełem przemysłowca. Gdy ten dowiaduje się wszystkiego, postanawia zatrzeć ślady i wysadzić fabrykę, tak by wyglądało to na wypadek. 3 przyjaciół musi zapobiec temu, bo spowodowało by to przeniesienie trucizny do atmosfery. Udaje im się, jednakże są ścigani przez innych ludzi. Odkrywają okręt pancerny i tam chronią się.  Czy uda im się wyjść z tego cało? Przekonajcie się.


  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]