/film/inne/titanic.cur http://www.youtube.com/watch?v=JGCsyshUU-A&autoplej=1&kolorek=000000&typek=1 swiatfilmowiksiazek | e-blogi.pl
Roswell: W kręgu tajemnic (serial) 2013-04-23

Jest to serial, całkiem wciągający. Miasto Roswell jest znane z rzekomej  katastrofy  UFO. Liz zostaje postrzelona w kawiarni, gdzie pracuje. Max ratuje ją, tym samym pokazując jej swą moc. Liz dowiaduje się, że Max i dwójka jego przyjaciół są kosmitami. Szeryf Valenti chcę za wszelką cenę odnaleźć wszystkich kosmitów. Jeśli ciekawi was los tych przyjaciół, oglądajcie.


Wampiry z Morganville. Księga I 2013-04-21

PRZEKLĘTY DOM: Claire wcześniej ukończyła liceum, dzięki swoim zdolnością i jako 16-latka przyjeżdża do  Morganville, by tam studiować. Niestety jej prześladowana przez pewną dziewczynę i jej przyjaciółki. Zostaje przez nie pobita i zepchnięta ze schodów. Zdaje sobie sprawę, z tego , że chciały ją zabić. Wyprowadza się z akademika, a w gazecie znajduje interesujące ogłoszenie. Wprowadza się do domu, gdzie ma mieszkać z dwoma chłopakami: Shade i Michaelem i jedną dziewczyną: Eve. Dowiaduje się, o mrocznej stronie miasta, o wampirach które tu rządzą. Przyczepia się do niej jeden z tych krwiopijców- Brandon. Shade zawiera z nim układ, w zamian za bezpieczeństwo Claire ofiaruje 2 '' sesje'', czyli Brandon będzie mógł dwa razy ugryźć go i pić jego krew. Przyjaciele chcą temu zapobiec. Claire odnajduję książkę, na której bardzo zależy wampirom. Mówi o tym nie właściwej osobie, Oliverowi, który niedługo potem zjawia się przed ich domem i chcę książki. Na szczęście dom ma ochronę i nie może wejść do środka. Oliver jest wampirem, który zabił Michaela, jest on jednak na w pół żywy, otóż po zachodzie słońca żyje jak normalny człowiek, w dzień jest duchem i nie może wyjść poza dom.  Pod dom przychodzi mnóstwo wampirów i ludzi... W końcu Shade przechytrza ich i daje im coś innego, jako tą książkę. Prawdziwą książkę otrzymuje Amelie, najstarsza wampirzyca.  W zamian za to daję im ochronę.


BAL UMARŁYCH DZIEWCZYN: Do miasta przyjeżdża szalony ojciec Shade, aby pomścić jego żonę i córkę. Robi niezły bałagan, zabijając Brandona. Shade jest oskarżony i morderstwo, co oznacza śmierć. Czy przyjaciołom uda się go uratować? Przeczytajcie, jeśli chcecie wiedzieć. 


The Wicked 2013-04-21

gatunek: Horror. Krąży legenda o  wiedźmie ,  która zjada ludzi. Już na  początku filmu, przekonujemy się, że w tej legendzie coś musi być prawdziwe, bo dziewczynka, której udało się wybić szybę w domu czarownicy ( co oznacza, że ona po nią przyjdzie), zostaje porwana przez tajemniczą moc. Sammy podsłuchuje rozmowę Zacha i jego przyjaciół, którzy zamierzają wyjechać w czasie, gdy jego ojciec chcę, by ten został w domu. Mówi o tym jego bratu. W końcu postanawiają, że oni też tam pojadą, ale tak, by tamci nie wiedzieli. Niestety gdy Zach i jego przyjaciele rzucają kamieniami, czyjś wybija okna domu z legendy. Oni oczywiście nie przejęli się tym zbytnio. Gdy Sammy i Max rzucają, ten drugi trafia w okno...  Zjawia się czarownica. Julie, przyjaciółka Zacha znajduję maskotkę, należącą do porwanej dziewczynki. Wyruszają na poszukiwania jej, trafiają przed dom wiedźmy.  Przekonują się, że legenda nie kłamie. Zachowi i Julie udaje się uwolnić porwane dziecko z domu wiedźmy. Dziewczynka i Julie uciekają, Zach wysyła Sammy po pomoc, a sam wyrusza na pomoc bratu. Niestety nie udaje mu się pomóc. Wiedźma zabija dwójkę jego przyjaciół i pożywia się nimi. Gdy bracia walczą o przetrwanie, Sammy dobiega do telefonu i wzywa policję, pracuje tam jej wróg, który nie wierzy jej, a w końcu przyjeżdża, ale nie po ty, by pomóc, bo nie wierzy w jej historię. W końcu przekonuje się, to co mówi dziewczyna, to prawda. Wszyscy razem muszą stawić czoła wiedźmie. Czy uda im się? Obejrzyjcie, a się dowiecie.


Wasze propozycję 2013-04-14

Z powodu coraz liczniejszych odwiedzin mojego bloga, mam dla was propozycję. Jeśli chcielibyście bym opisała jakiś konkretny film lub książkę  to piszcie na swiatfilmowiksiazek@onet.pl.Oczywiście nie obiecuję, że opiszę wszystko co zaproponujecie, ale będę się starać.  Przy okazji bardzo  dziękuje wszystkim za odwiedziny bloga.


Kronika opętania 2013-04-09

Gatunek: Horror. Po rozwodzie rodziców, siostry Em i Hannah u ojca Clyda spędzają tylko weekendy. Em na wyprzedaży prosi tatę, by kupił jej pewną skrzynkę, ten zgadza się.  Dziewczynce bardzo zależy, na otwarciu jej. Pewnej nocy skrzynia otwiera się bez problemu. Em zachowuje się dziwnie i twierdzi, że nie czuje się sobą. Sytuacja z nią jest coraz gorsza, pada podejrzenie, że ojciec ją biję. One przestają do niego przyjeżdżać, tymczasem to coś ze skrzyni z czym rozmawiała wchodzi w nią. Clyd dowiaduje się, że według wierzeń żydów, w tej skrzyni był zamknięty zły duch-demon. Zabiera on życie Em, skazując ją na śmierć. Podczas badań matka dziewczynek sama przekonuje się o tym. Pewien człowiek ma odprawić egzorcyzmy i zamknąć demona w skrzyni, ale oczywiści nie wszystko idzie jak zaplanowali... Jak to się skończy? Oglądnijcie, jeśli jesteście ciekawi.


Dobosz 2013-04-07

Gatunek: Muzyczny, Obyczajowy. Devon dostaję stypendium umożliwiające studia na college'u w Atlancie, gdzie kształci się muzyków, biorących  udział w ulicznych paradach. Dzięki talentowi udaje mu się dostać do orkiestry i ma razem z innymi wsiąść udział w zawodach. Wychodzi na jaw, że Devon nie umie czytać z nut i gra z pamięci. Przez swoje zachowanie zostaje wyrzucony z orkiestry. Jednak pomaga innym  przygotować się i wymyśla zmiany w utworze. Jedzie razem z resztą na zawody. W finale dołącza do nich. Czy uda im się wygrać? Zobaczcie, jeśli chcecie wiedzieć.


Ale czad 2013-04-07

Gatunek: Komedia. Nick i Shawn to szkolne gwiazdy futbolu, jednak nie mają zamiaru jechać w wakację na futbolowy obóz, wybierają się na obóz dla cheerleaderek. Jadę tam, by poderwać jak najwięcej dziewczyn, jednak Shawn zakochuje się w Carly, która ma chłopaka (wyjątkowo głupiego...). Chłopaki ćwiczą z dziewczynami, dowiadują się też, że chłopak zdradza Carly. Jednak nie mówią jej o tym. Po jakimś czasie wychodzi na jaw, że chcieli zostawić drużynę przed zawodami. Zostają wyrzuceni i wyjeżdżają. Jednak tęsknią za obozem i po jakimś czasie wracają. Zostają przyjęci i razem z resztą biorą udział w zawodach. By pokonać przeciwników wykonują ''fontannę'', co kończy się upadkiem Shawna. Carly dowiaduje się z kolei, o zdradzie chłopaka. Jak to się skończy? Oglądnijcie, jeśli macie ochotę się pośmiać.


Pani Doubtfire 2013-04-07

Gatunek: Komedia,Dramat. Daniel Hillard po rozwodzie z żoną, dostaje możliwość, by tylko raz w tygodniu widywać się z dziećmi. Jest to dla niego za mało, więc gdy Miranda szuka pomocy domowej, on przebiera się za starszą panią i zatrudnia u niej. Rodzina jest zachwyconą panią Doubtfire, pewnego dnia jego syn widzi, jak staruszka korzysta z toalety... wtedy  on i jego najstarsza siostra dowiadują się, że tak na prawdę jest to ich ojciec. Gdy Stuart zaprasza całą rodzinę  na kolację, Miranda chcę, by Euphegenia Doubfire poszła z nimi. Okazuje się, że Daniel ma spotkanie z szefem innej pracy w tej samej restauracji, o tym samym czasie. Następuje oczywiście śmieszny moment, gdy Daniel musi wciąż się przebierać. Niestety wszystko się wydaję, gdy próbuje pomóc Stuartowi, gdyż jego maska spada. Co z tego wyniknie? Oglądnijcie.


  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]