/film/inne/titanic.cur http://www.youtube.com/watch?v=JGCsyshUU-A&autoplej=1&kolorek=000000&typek=1 swiatfilmowiksiazek | e-blogi.pl
Jackass 3.5 2013-06-21


Jest to film dokumentalny  w którym grupa zwariowanych osób wykonuje różne szalone eksperymenty, kaskaderskie pokazy i inne niebezpieczne wyczyny. Sami dokonują szalonych czynów i wymyślają najróżniejsze sposoby by dopiec innym. Zobaczymy m. in. skok w dal po lewatywie, rozwalenie płyt gipsowych przez człowieka na deskorolce, surfing po beczkach, bomby  z coli i mentosów i piłkę do jogi przeciwko bykowi. Warto zobaczyć!


Rhianna i pierwotna magia 2013-06-21

Gatunek: Fantasy. W Wygwizdowie magii używa się  każdego dnia, jako pomoc przy codziennych zajęciach. Jednak nagle zasoby magii zaczynają bardzo się zmniejszać, zostaje wezwany Wielki Magister.  Rhianna jest uczennicą tamtejszej szkoły,  nauka nie idzie jej dobrze. Po rozmowie z rodzicami postanawia, że będzie dawać z siebie wszystko, na lekcji bardzo się skupia i przesadza z magią przywołując żywioł wody. Wtedy do klasy wchodzi magister, pomaga uporać się z wodą i stwierdza, że właśnie znalazł przyczynę topnienia źródła magii. Rhianna ma pierwotną magię i wszystko zużywa. Dziewczyna staje się uczennicą magistra, chce ją nauczyć panować nad jej wielką mocą. Daje jej magiczny naszyjnik, który będzie magazynował jej moc, a raz w tygodniu miejscowy sklepikarz będzie przywracał magię z naszyjnika ludziom z Wygwizdowa. Jednak magii wciąż jest coraz mniej. Ludzie są źle na Rhiannę i jej rodzinę, Magister znów przybywa. Okazuje się, że sklepikarz używając tej magii wyczarował sobie magiczne złoto, a magiczne złoto zawsze należało do smoków, więc i po to przybywa smok. Zabija on sklepikarza, mistrz walczy z nim, jednak nie ma na tyle mocy. Rhianna postanawia zmierzyć się ze smokiem, czy uda się jej zapanować nad swoją magią? Przeczytaj, a dowiesz się.


Koszmar z ulicy wiązów 2013-06-21

Gatunek: Horror. Tina zwierza się przyjaciołom ze swoich koszmarów sennych. Gdy rodzice dziewczyny wyjeżdżają, boi się ona sama spać, więc zaprasza przyjaciół na noc. W pokoju z Tiną śpi jej chłopak Rod. Dziewczyna ma senny koszmar, śni się jej Freddy Krueger który próbuje ją zabić. Rod budzi się i widzi dziewczyna szamocącą się z kimś pod kołdrą, a potem jak coś niewidzialnego rozcina jej brzuch i w końcu zabija. Nancy i Glen którzy również tej nocy spali w domu przyjaciółki, słyszą wrzaski i przybiegają na miejsce, zastają zwłoki Tiny... Policja oskarża o zabójstwo Roda, jednak on twierdzi, że nic jej nie zrobił. Nancy śnie się Freddy, odkrywa, że jeśli w śnie zrani się, to ranę ma również po przebudzeniu. Rod zostaje uduszony. Nancy przynosi ze swojego snu kapelusz Kruegera, jednak rodzice wciąż jej nie wierzą. Postanawia wyciągnąć go ze snu. Ma jej w tym pomóc jej chłopak Glen. Umawiają się na północ, jednak on wcześniej zasypia i ginie we śnie.  Nancy mówi swojemu ojcu, że sprowadzi zabójcę i prosi go, by przyszedł do domu za jakiś czas. Udaje jej się sprowadzić ze snu Kruegera, jednak jej ojca wciąż nie ma... Jak skończy się ten straszny film? Oglądnij, a będziesz wiedzieć.    


Posłańcy 2013-06-09

Jessica Solomon razem ze swoimi rodzicami i młodszym bratem Benem przeprowadzają się na farmę. Dzieją się tam dziwne rzeczy,  Jessica i Ben je widzą, lecz dziewczynie nikt nie wierzy, a Ben nie może mówić. Jessica trafia do szpitala, po tym jak zaatakowało ją coś w rodzaju ducha. Nikt nie wierzy w tą historię i dochodzą do wniosku, że chciała popełnić samobójstwo. Jednak jej matka-Denise- sama przekonuje się, o dziwności tego domu. Zaczyna się pakować. Dom jest nawiedzony, ponieważ Burwell Rollins zabił tam swoją rodzinę, gdy ta chciała od niego odejść. Burwell wraca do domu, jest w złym stanie i wydarzenia z przeszłości mieszają mu się z teraźniejszością. Myśli, że powtarza się , to co było dawniej. Próbuje zabić rodzinę Solomonów. Czy uda im się wyjść z tego cało? I czy duchy odegrają w tym jakąś rolę? Oglądnijcie, a przekonacie się.


Piękne istoty 2013-06-09

Do szkoły w małym, nudnym miasteczku zaczyna chodzić Lena. Ethan widział ją wcześniej w sowich snach i jest nią bardzo zainteresowany. Lena jest mroczna i tajemnicza. Okazuje się, że posiada ona magiczną moc, jednak nad jej rodziną ciąży klątwa i bardzo możliwe jest, że przejdzie na ścieżkę zła. Ethan chcę jej pomóc, jednak bliscy Leni, którzy również mają taki zamiar, nie pozwalają mu bycie blisko Leny, bo uważają, że przez niego może nie udać się złamać klątwy rodzinnej. Jak skończy się film? Jaką ścieżkę wybierze Lena? 


  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]