/film/inne/titanic.cur http://www.youtube.com/watch?v=JGCsyshUU-A&autoplej=1&kolorek=000000&typek=1 swiatfilmowiksiazek | e-blogi.pl
Zombieland 2013-07-15


 


Gatunek: Horror, Komedia. Świat jest opanowany przez zombie. Columbus jest sam w świecie zombie, przeżył jako człowiek dzięki przestrzeganiu swoich zasad. Chce dotrzeć do swojego domu rodzinnego.  Okazuje się, że przeżyło jeszcze kilku ludzi. Tallahassee zgadza się go podwieźć, jest on  bardzo dobrym zabójcą zombie, ma tylko jedną słabość, którą jest pewien batonik. Gdy przeszukują sklep w poszukiwaniu go, Wichita prosi ich o pomoc. Mówi, że jej młodsza siostra została zabita przez zombie i trzeba ją zabić, a ona nie ma broni. Niespodziewanie celują bronią w nich i zabiera im samochód. Wyrolowani mężczyźni idą dalej pieszo. W końcu znajdują Hamera z mnóstwem broni. Jadą nim dalej, w końcu na drodze widzą ich stary samochód. Dziewczyny znowu ich przechytrzyły, ale jakoś się dogadali i jadą dalej razem. Columbus dowiaduje się, że jego rodzinne miasto zostało spalone, postanawia jechać dalej z przyjaciółmi. Po jakimś czasie dziewczyny znowu kradną im samochód. Zakochany Columbus postawia jechać za nimi, Tallahasse towarzyszy mu. Znajdują je w miejscu pełnym zombie. Czy wszystkim uda się wyjść z tego cało? A może ktoś stanie się zombie? Oglądnijcie, a dowiecie się.


Rycerz Do Wynajęcia I Jezioro Czaszek 2013-07-15

   Gatunek: Fantasy, Przygodowy. Rycerzowi wiedzie się nie za dobrze. Gdy jest w karczmie pewien osiłek rzuca się na niego, rycerz rozprawia się z nim. Lord Nochal widząc to, daje mu zlecenie. Ma przynieść koronę z góry czaszek znajdującej się na środku Jeziora Czaszek. Misja wydaje się prosta, ale lord zapomina wspomnieć o wiedźmach które pilnują skarbu. Rycerz zabija jedną ale w tedy pojawia się jej siostra. W końcu jednak uchodzi z życiem i koroną. W mieście niespodziewanie zaczepia go karczmarka i prowadzi do jakiegoś pokoju. Tam z zaskoczenia powala go osiłek, którego wcześniej pokonał.  Gdy rycerz odzyskuje przytomność okazuje się, że osiłek ten oddał koronę i zabrał zapłatę. Czy uda mu sięj akoś odzyskać pieniądze? Przeczytajcie i przekonajcie się.


Poradnik Pozytywnego Myślenia 2013-07-15

Gatunek: Dramat, Komedia. Patrizio trafił do szpitala psychiatrycznego, po tym jak wrócił do domu i usłyszał swą ślubną piosenkę a potem zobaczył swoją żonę z nauczycielem historii i wpadł w szał atakując go. Teraz wyszedł ze szpitala i mieszka z rodzicami.  Ma nadzieje, że wróci do żony. Tymczasem poznaje Tiffany Maxwell, której niedawno zmarł mąż. Jest ona nim wyraźnie zainteresowana, lecz on nią nie. W końcu dochodzi do wniosku, że jego żonie może spodobać się to, że pomaga innym. Okazuje się, że Tiffany mogła by dostarczyć jej list, jednak chcę, aby w zamian on zatańczył z nią na konkursie. Patrizio zgadza się, jego ojciec przegrał w zakładzie rodzinny interes, ale ma szanse się odegrać pod warunkiem, że pewna drużyna wygra mecz, a Tiffany i Patrizio w konkursi dostaną minimum 5 punktów. Nieoczekiwanie na konkursie pojawia się żona Patrizia... Jak skończy się ta historia? Aby wiedzieć, trzeba oglądnąć.


Tajna Agentka 2013-07-15


Gatunek: Komedia, Akcja. Molly Morris to nastolatka, która jest tajną agentką. Śledzi głównie mężczyzn, których żony podejrzewają o zdrady. Jej ojciec jest byłym policjantem, który wpadł w nałóg hazardu.  Armon Ranford przedstawia się jako człowiek z FBI i proponuje jej współpracę. Ma chronić córkę jednego ze świadków i znaleźć w jej środowisku kogoś, kto jest kimś, za kogo się nie podaje. Molly zgadza się i w tym celu wyjeżdża do college'u oraz trafia do bractwa kappa.  Podejrzewa kilka osób, zostaje również niesłusznie oskarżona o kradzież. Dowiaduje się wtedy, że dziewczyna która ją oskarżyła, nazywa się zupełnie inaczej, niż wszystkim mówi. Niestety trop okazuje się mylny, ale Molly zostaje oczyszczona z zarzutów. Armon dostarcza jej dowody obciążające Nicholasa, chłopaka którego zdążyła polubić. Niespodziewanie okazuje się, że pewien profesor jest z FBI. Kim w takim razie jest Armon? Jak skończy się ta cała historia? Oglądnijcie, a będziecie wiedzieć.


  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]