/film/inne/titanic.cur http://www.youtube.com/watch?v=JGCsyshUU-A&autoplej=1&kolorek=000000&typek=1 swiatfilmowiksiazek | e-blogi.pl
Ring 2 2013-08-12

  Gatunek: Horror. Rachel i Aidan po tym jak skopiowali kasetę i uszli z życiem przeprowadzili się. Niestety Rachel odkrywa, że Samara już tu kogoś zabiła. Jest zła i wystraszona,  niszczy tą kasetę.  W drodze do domu ona i jej syn są zaatakowani przez zwierzęta i ich samochód jest w opłakanym stanie. Aidan zaczyna chorować na hipotermię, a u nich nie ma prądu, prosi znajomego z pracy o pomoc. Na jakiś czas wprowadzają się do niego. Aidan ma wziąć ciepłą kąpiel, aby podwyższyć temperaturę ciała, niestety dzieje się coś wręcz niewytłumaczalnego. W końcu Aidan trafia do szpitala. Rachel spotyka się z prawdziwą matką Samary, ta mówi jej by słuchała dziecka i nie wahała się go zabić, gdy ją poprosi.  Rachel widziała również zdjęcia które zrobił sobie Aidan, wyglądało to tak, jakby Samara w niego weszła.  Aidan ucieka ze szpitala i wraca do domu jej przyjaciele, gdy ten chce mu zrobić zdjęcie zabija go. Rachel znajduje go. Aidan przekazuje jej, że aby ona odeszła musi go zabić. Rachel jednak tylko to pozoruje i ostatecznie nie zabija swojego dziecka. Samara chcę wrócić, ale tak naprawdę ona chcę mieć tylko matkę, więc Rachel daje się porwać do jej studni... Co teraz z nią będzię? Obejrzyjcie, jeśli starczy wam odwagi i dowiedzcie się.


Cena miłości 2013-08-12

Ryan rozpoczyna naukę w liceum, jego ojciec z powodów służbowych rzadko bywa w domu. Chłopak jest przystojny i inteligenty a wolny czas spędza ze swoimi przyjaciółmi, najczęściej z Honey. Pojawia się nowa nauczycielka, która jest ładna i ubiera się dość wyzywająco. Nazywa się Lori, prawie każdy płci przeciwnej zwraca na nią sporą uwagę.  Ryanowi bardzo się podoba,  on jej też wpada w oko...  Na początku niewinnie spotykają się w kawiarni na rozmowy, ale w końcu jadą do jej domu i tu kończą się niewinne spotkania, a zaczyna romans nauczycielki z uczniem.  Ryan lubi spotykać się z Lori jednak zaczyna tęsknić za przeszłością, gdzie nie musiał nic ukrywać i spotykał się z przyjaciółmi. Honey która od dawna podkochuje się w Ryanie odkrywa, że między nim a nauczycielką coś jest. Zdobywa dowody i donosi na nich... Jakie będą konsekwencje? Czy wszystko dobrze się skończy, czy może raczej nie przerwą chorego związku? Przeczytajcie, aby wiedzieć.


Czarny Łabędź (książka) 2013-08-12

   Maks mieszka ze swoimi rodzicami i młodszym bratem Romanem w Cambridge.  Jest to czas wakacji, na początku do Cambridge przyjeżdża Klaudia, jego przyjaciółka z Rzymu, więc spędza z nią czas. Wtedy po raz pierwszy słyszy o tajemniczym Patryku O'Hary, który zniknął nie dając żadnego znaku przyjaciołom. Jego wujek Oscar szuka Patryka, aby ten wytłumaczył mu matematyczne zagadnienie które odkrył.  Maks pomaga w poszukiwaniach, w ten sposób trafiają do jego brata, który opowiada im o Patryku jako o hazardziście który nigdy nie przegrywa. Szukają go w Londynie, gdzie był ok. tygodnia wcześniej, jako muzyk. Niestety i tym razem bez powodzenia, bo on przemierza balonem dalekie miejsca. Jednak udaje im się skontaktować, a niedługo potem  Patryk ma wypadek... Wyruszają na akcję ratunkową, ale czy to możliwe by go odnaleźli całego i zdrowego? Przeczytajcie, jeśli chcecie wiedzieć.


Niecne uczynki 2013-08-12

Gatunek: Komedia. Brat Meg, Kyle jest prześladowany w szkole, aby to ukrócić postanawia wziąć udział w 'Niecnych Uczynkach'. Ma 12 godzin (noc) na wykonanie 10 wyzwań, niejednokrotnie niezgodnych z prawem i bardzo trudnych. Zach Harper chcąc zaimponować jego siostrze i ochronić go sam zgłasza się do Niecnych Uczynków. Musi między innymi wypić  piwo przy policjantach, przywieźć zwłoki do szkoły i uderzyć największego (niezbyt normalnego) osiłka w szkole. W przed ostatnim zadaniu musiał znaleźć poprzedniego rekordzistę w Niecnych Uczynkach, okazuje się nim bezdomny, który ostrzega go. Zach postanawia nie kończyć niecnych uczynków.  Szkolny osiłek w zmowie z innymi postanawia zemścić się na Harperze i wykonać 10 uczynek, aby wina spadła na niego. Czy uda im się przeszkodzić? Oglądnijcie, a przekonacie się.


Stary gdzie moje bryka? 2013-08-12

Gatunek: Komedia,  Science-Fiction. Dwójka przyjaciół po imprezowej nocy nic nie pamiętają, okazuje się że zniknął samochód jednego z nich. Są przekonani, że w środku zostawili prezenty dla swych dziewczyn które są bliźniaczkami. Zaczynają szukać swojej 'bryki'. Okazuje się, że byli w posiadaniu walizki z pieniędzmi, przez co goni ich mężczyzna podający się kobietę.  Mieli też rzecz należącą do poszukiwaczy ufo. Wszyscy grożą im, więc starają się jak najszybciej znaleźć samochód. Okazuje się, że przedmiot należący do poszukiwaczy ufo może zniszczyć wszechświat, a czy zostanie uratowany zależy od wyboru dwójki przyjaciół... Czy uda im się? Oglądnijcie, a będziecie wiedzieć.


  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]