/film/inne/titanic.cur http://www.youtube.com/watch?v=JGCsyshUU-A&autoplej=1&kolorek=000000&typek=1 swiatfilmowiksiazek | e-blogi.pl
Dzień, w którym zatrzymała się ziemia 2013-09-25

Gatunek: Science-Fiction, Dramat.


Na ziemie zaczynają spadać dziwne kule z kosmosu. Z jednej z nich wychodzi tajemniczy przybysz. Na miejscu jest mnóstwo wojska i naukowcy, m. in. doktor Helen Benson. Przybysz, który nazywa się Klaatu zostaje postrzelony. Przewieziono go i uwięziona w bazie wojskowej. Klaatu twierdzi, ze nie chcę on pomóc ziemi i musi spotkać się z przywódcami świata. Sekretarz obrony uparcie twierdzi, że to kłamstwo. Helen pomaga mu uciec. Klaatu mówi jej, że ludzie niszczą ziemię i wcale nie chcą się zmienić. Ludzie bez ziemi zginą, a ziemia bez nich nie, więc jeśli ludzie nie chcą pomocy i zmian, to muszą zostać wyeliminowani. Helen próbuje jednak zmienić tą decyzję. Czy uda się jej? Oglądnij, aby się przekonać.


Ogłoszenie 2013-09-25

Przepraszam, że ostatnio nie dodawałam nic nowego, ale nie miałam zbyt dużo czasu. Jednak od października będę się starała w każdym tygodniu dodawać 2-5 nowych propozycji. Zapraszam na bloga, gdy chcecie oglądnąć lub przeczytać coś ciekawego.


  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]