/film/inne/titanic.cur http://www.youtube.com/watch?v=JGCsyshUU-A&autoplej=1&kolorek=000000&typek=1 swiatfilmowiksiazek | e-blogi.pl
3096 dni (film) 2013-10-11

Gatunek: Dramat. Jest to film oparty na faktach. 10 letnia Natascha zostaje porwana przez bezrobotnego Wolfganga i zamknięta w piwnicy. Policja poszukuje jej, ale nic to nie daje. Wolfgang pragnie zrobić z niej kobietę idealną dla siebie. Wciąż powtarza jej, że ma być posłuszna aby wpoiła sobie tą zasadę. Czasami ją głodzi. Dziewczyna dorasta w piwnicy. Gdy jest starsza nadal ją czasem głodzi, bije a nawet gwałci. Natascha jest w tej niewoli przez 3096 dni. W końcu uda się jej uciec. Jak? Oglądnijcie film, jeśli chcecie wiedzieć.


Łatwa dziewczyna 2013-10-08

Gatunek: Komedia. Olive opowiada przyjaciółce kłamstwo, według którego przespała się z jakimś studentem. Rozmowę ich słyszy Marianne i rozpuszcza tą wiadomość, tak że niedługa wie o tym cała szkoła. Niektórzy proszą Olive, by mówiła, że się z nią przespali dzięki czemu nie byliby uważani za ofiary losu. Prawie postrzegają  Olive  jako  puszczalską zdzirę, co z resztą ona sama utrzymuję za pomocą swego stroju i zachowania. W końcu jednak zaczyna przeszkadzać jej, że wszyscy nią potępiają. Okazuje się jednak, że chłopak który podobał się jej od dawna, nie wierzy w plotki... Czy Olive uda wyplątać się z sieci kłamstw? Oglądnijcie, by się dowiedzieć.


Sala Samobójców 2013-10-04

Gatunek: Thriller, Dramat, Animacja, Romans. Film bardzo znany, jednak zawsze znajdzie się ktoś, kto go nie widział dlatego chciałam wszystkich gorąco zachęcić do obejrzenia go, bo jak najbardziej warto go oglądnąć. Dominik jest bardzo wrażliwy. Na studniówce całuje się z Aleksandrem. Jakiś czas później zostaje ośmieszony przez niego i zaczyna mieć problemy emocjonalne. Wtedy nawiązuje kontakt internetowy z Sylwią, która wprowadza go do Sali Samobójców.Dominik odrzucony przez znajomych odmawia wychodzenia ze swojego pokoju. Coraz bardziej uzależnia się od komputera, tracąc kontakt z rzeczywistością. Sylwia rozmawia z nim o samobójstwie. Jak skończy się ta historia? Oglądnij, aby się przekonać.


Dziewczyna Ameryki 2013-10-04

  Samantha jest buntowniczą artystką, chodzi do liceum, ma dwie siostry: starszą ładniejszą od niej i młodszą mądrzejszą od niej. Nosi wyłącznie czarne ubrania, a na swoich glanach namalowała korektorem stokrotki. Sam uważa, że Jack-chłopak jej starszej siostry Lucy- jest jej bratnią dusza.  Za słabą ocenę z niemieckiego jest zmuszona przez rodziców chodzić na lekcje rysunku do Susan Boone. Na pierwszej lekcji zostaje upokorzona, więc zrywa się z drugiej. Gdy czeka na Therese, która jest przekonana o tym, że Sam była na lekcjach, podjeżdża konwój prezydenta. W Waszyngtonie nie jest to niczym dziwnym, jednak prezydent wysiada i tak po prostu idzie do cukierni. Nagle Samantha zauważa, że jakiś mężczyzna wyciąga broń i celuję w prezydenta, więc bez namysłu skacze mu na plecy. Uratowała prezydenta i złamała sobie rękę. Zostaje bohaterką narodową, za którą biegają dziennikarze i fani. Dowiaduje się też, że David którego poznała na lekcji rysunku jest synem prezydenta. Zaprzyjaźniają się ze sobą, Sam zaprasza go na imprezę i tam David odkrywa, że Samantha czuje coś do Jacka i zaprosiła go, by wzbudzić w nim zazdrość. Sam tymczasem zdaje sobie sprawę z tego, że nie czuje już nic do Jacka, ale kocha Davida. Czy nie jest już zbyt późno? Przeczytajcie, jeśli chcecie wiedzieć.


  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]