/film/inne/titanic.cur http://www.youtube.com/watch?v=JGCsyshUU-A&autoplej=1&kolorek=000000&typek=1 swiatfilmowiksiazek | e-blogi.pl
Tunel strachu (książka) 2014-01-09

Bel pomimo protestów została zmuszona przez matkę do przeprowadzki z Londynu do małego miasteczka. Sytuacja jest dla niej beznadziejna, nie ma tu żadnych znajomych, ciągle kłóci się z mamą i jej dom jest okropny. Podczas którejś z kłótni wybiega z domu i wtedy po raz pierwszy widzi Luka. Znajduje też bilet wstępu do wesołego miasteczka. Gdy spotyka go po raz drugi, chłopak gubi klucze, a bel biegnie za nim i wchodzi do nieczynnego wesołego miasteczka. Oddaje mu klucze, po  krótkiej wymianie zdań opuszcza to dziwne miejsce. Jednak potem poznają się lepiej, Bel podejrzewa, że w tunelu strachu naprawdę straszy. Luke ją intryguje, jest inny niż chłopcy których poznała do tej pory. Luke zwierza się jej z tego, że jego matka zaginęła i pragnie ją odnaleźć. Podczas poszukiwać Bel odkrywa, że Luke nie żyje już od roku. Jednak zakochuje się w nim. Odkrywa mroczne sekrety miejscowych biznesmenów, którzy przyczynili się do śmierci Luka i jego matki. Czy ta wiedza zaszkodzi również jej? Przeczytajcie, a rozwiązanie was zadziwi.


Dom bardzo nawiedzony 2014-01-09

Gatunek: Czarna komedia. Parodia Paranomal Activity, ze sporym dodatkiem zboczonych scen i rozmów. Razem z Malcolmem ma zamieszkać jego dziewczyna, już początek nie jest przyjemy, bo rozjeżdża jego psa.  Kisha na początku wyolbrzymia drobne zjawiska, jednak w końcu okazuje się, że ich domu naprawdę jest duch.  Życie seksualne tej pary nie jest zbyt udane, godna wspomnienia jest również scena, gdy Malcolm "robi to z pluszakiem". Para wzywa medium, który potwierdza ich przypuszczenia, przy okazji podrywając Malcolma.  Duch pali z nimi  marihuanę, gwałci Kishe, a potem nawet Malcolma. Pewnej nocy opętuje Kishe. Zrozpaczony Malcolm wzywa Ojca Williamsa i ekipę telewizyjną. Medium również przyjeżdża. Zaczynają odprawiać egzorcyzmy, co oczywiście się im nie udaje. Kisha ucieka do domu ich przyjaciół, idąc za nią odkrywają czarną orgię. W końcu Kisha chcę zabić Malcolma. Jak skończy się ta historia? Oglądnijcie, a się dowiecie.


  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]